orda burda şurdayım


  Orda burda şurdayım bi kaç haftalığına gençler. Uzun zamandır üzerimde var olan  ölü toprağının arkasından "eşk" hayatım tüm canlılığıyla devam ediyor. Leyleği havada görmedim ama az da gezmiyorum hani. Bir bakmışım kendimi denizi olmayan B. şehrinin aquaparkında bulurken bir bakmışım odamda kapanmış ders çalışmaya çalışıyorum. (Sınava az kaldı laaaaynnnn biri bana ders çalış desin.) Bi gün önce Ankara'da bi gün sonra memleketimin büyük ama bir o kadar şirin ilçesinde Gülliyeciğimin sevgili yemeklerini yerken buluyorum kendimi.Bi gün sonra da İstanbul denizlerini aşıp geleceğim.(Buluşmak isteyen varsa diye yazıyorum ona göre alın bu ince mesajı:)))

  Blogger buluşması olacak bir nevi. Gezip tozacağım, tozu dumana katacağım heheyttt!!!Üniversite arkadaşlarımla şimdiden haberleştik ki sonradan biz Adalar'dayız sen Moda'lara gel espirisini yapmasınlar diye. sonra da kuyruğumu kısıp tekrar Gülliyecğimi gördükten sonra  Anadolunun ufak ama şirin; dedikoducu ama sakin, Gülliye'nin köy dediği ama hukuken bu tabirin caiz olmadığı  ilçesine sevenlerimin arasına döneceğim.

   Planlar bu yönde.Bakalım neler olacak göreceğiz, heyecan ve dahi "ocak başındaki kedilerin mutluluk sesleri" şeklindeki mırıltıları eşliğinde veda ediyorum şimdilik .(benzetme için bkz. Adnan Oktar)

wibiya widget