Öküz sevgiliye mektup


                Sevgili SEVGİLİ,
       Ne olur ikileme yaptım diye kızma, aman kızsan da umurumda değil.Bu günlerde üzerimde bi hassi.tir havası var zira!Sen bu satırları okurken ben çoooooook uzaklarda olacağım.Sakın arkamdan gelmeye kalkışma döverim.

 Şimdi tatile çıkıyorum.Tamam resimdeki Santorini adası olabilir ve ben belki rüyalarımda bile orayı görmek için paraya ihtiyaç duyabilirim.Sorma rüyada para olur mu diye! Olur belki benim rüyam değil mi! Sinirlendirme adamı döverim heee! Ama benim evimde Yunan adası olan Midilli'yi görüyor olabilir ve ben ciğerci kedisi gibi sadece bakmakla yetiniyor olabilirim. Ama bundan sana ne? Sonuçta Ege mi Ege arkadaş.

    Sınavlarım kötü geçti diye bana kıçınla güldüğünü söylüyorlar. "İki dersi var ama onları bile becerememiş kalacakmış" diyormuşsun arkamdan. Aldırtma elime kızılcık sopasını! Rezillik ettirme bana çok pisleşirim  bak! Kimse bilemez en son gülen kıçtan hangisinin en fazla kahkaha atacağını ve ses çıkaracağını! Duysan sen bile şaşarsın!


   Uzun zamandır blogu da boşlamış yazacak şey bulamıyormuş dedikoduları çalındı kulağıma. Mahalle dedikodusu uydurma malum bi yerlerinden. Eşeği suya yollatma, çünkü uzak bir çeşmeye yollarım bak, demedi deme! Biraz yoğundum son zamanlarda.Yazamamış olabilirim ne var bunda hem!Evet biraz sıkıntı yaşadım konu bulmakta.Ahanda burda söylüyorum öyle sağda solda laf etme! Sınavlar vardı tamam biraz boşladım.benim felsefem değil  "ne olursan ol gel!" Adam ol da gel!

    Gidip sensiz bir tatil yapayım Ey Kaktüs dilli Sevgili! Güneşlenmeye, denize düşmeye şöööööyle sahilde kumlar üzerinde "petrol çıkardın Allah cezanı...." espirileri eşliğinde arkadaşlarımla uzanmak istiyorum.Kaz dağlarına çıkıp bi tracking yapacağım. Bakarsın derince bir yer bulursak mahalle şoparları gibi dereye de gireriz. Mangalı hiç sorma bile, elbette ki yapacağız.

 Neyse benden bu kadar Donuna yandığım! Uzunca bir süre görüşemeyebiliriz, görüşedebiliriz,garanti veremem. Bütünlemeler var malum. Kalmamayı umut etsem de kaderden kaçılmayabilir! Henüz pederle verilmesi gereken bir savaş duruyor evde. Aduket ile bana uçan tekme savurabilir:) İletişimde kalmaya devam et! 
  Hadi ellerinden gözlerinden ve bilimum yerlerinden öpüyorum...


En dibe not:Seni kıskandırmak ve hazır yaz gelmişken öten cırcır ve ağustos böcekleri gibi orta yerinden çat diye çatlaman için gelsin bu şarkı:
http://fizy.com/s/103cpf


   

7 yorum:

Yatmışsın sere serpe sahildesin pek bi döktürmüşsün... şimdi senin yöntemini hastalara kullansan nasıl olur acaba ?
- Aman bu ilaç iyi gelmedi dır dır dır
- Çok da şeyimdeydi iyi gelmemişmiş ziftin pekini ye istersen belki o iyi gelir

Yok ya düşündüm de yakışmıyo sanki bana doktor olarak senin tarzın :))

 

Deli ya, yürü git hadi. Kıskandırma insanı :))

 

tatile mi çıkılıyo?

 

Süpersin, iyi tatiller! Dinlen özlem gider arada bizleride unutma :))

 

İyi tatiller, en güzeli mangal partileri bu arada, sakın kaçırma =)

 

@Bucera:bence yap valla bu sıcakta da hiç çekilmez dene derim ben:))

@Aslı,Xcoach,KK,GTA: ama sorun b, suya ayağını sokabildin mi deyu:(se o kadar denizin dibinde yaşa ama denize karşıdan bakıp istanbula geri dön...ama haksızlık yaaaa:((
ama sözüm olsun nah şuraya yazdım c.tesi gidince ilk işim parmak arası terliklerimi giyip havlumu alıp denizin yolunu tutmak olacak.
neden mi giremedim? önce biraz kpss biraz da iki dersimden birinin geçilip diğerinin kalınmasından mütevellit ders çalışmak canceğizlerim:)

 

bak sinirimden eksik yazmışım herşeyi b,: bir
se: sen

 

wibiya widget