yılbaşı


          Yeni yıla ders çalışarak girdim, herkes eğlenirken.acaba bütün senem ders çalışarak mı geçer?eğer geçerse hem iyi olur benim için hem kötü.iyi olur çünkü önümde hazırlanmam gereken büyük bir sınav var ve ben nedense şu an finallere bile ders çalışamazken kara kara düşünüyorum o sınava nasıl çalışacağım diye.hem de yaz sıcağında,hem de bütün arkadaşlarım kıllık olsun diye bana deniz sesi dinletirlerken...
        
         Allah'tan dün akşam daha önce bahsettiğim arkadaşım Yumuş'u aradım.başka ortak bir arkadaşla ders çalışıyorlarmış daha doğrusu yeni uyanmışlar çalışacaklarmış.gecenin 11buçuğunda.yılbaşını kutlayayım ve bir ders kitabım vardı onu isteyeyim dedim,hem ticaret hem ziyaret maksatlı:)ilahi, gene beni gülmekten kırdı geçirdi.bunun annesi gelmişti bir ara istanbul'a.beni görmüş beğenmiş, neremi görüp beğendiyse:)yumuş'a "senin hala kızına alalım bu çocuğu" demiş:)ben de dedim ki "bakalım benim gönlüm olacak mı ya ben istemezsem?" dedim."gönüllü olmazsan o zaman çuvalla kaçırırız seni" dedi.koptuk tabi biz o sıra:)neyse sonra mutlu yıllar dileyip bugün kütüphanede buluşmak şartıyla kapattık.
     Sonrasında klasik bir geceydi benim için.puding yapmıştım onu yedim:)dizi izledim gece 12den sonra ders çalışmadığım için.


     Yeni yıldan beklentilerim var mı?var tabi, bahsettiğim şu sınavı kazanabilmek ve arkasından da mülakatı geçebilmek en büyük beklentim.onun dışında zorlu bir sene olacak benim için.ama herşeye rağmen bu süreci de atlatmış olmak...ve yavaş yavaş zorlu hayat yollarında ben de tozu dumana katacağım, belki de tozun dumanın içinde kaybolup gideceğim:)

        Bir yılbaşı maceram daha böylece bitmiş oldu.sessizce girmiş oldum yılbaşına.peki ya siz nasıl girdiniz yeni yıla?
1 yorum:

arrrrgh başım, yeni kalktım elimde ayılmak için çay ve senin yazını okudum. Nispet gibi olmasın ama son yılların en eğlenceli yılbaşını geçirdim.
Seni hevesli ve savaşa hazır görmek beni sevindirdi. Yeni yıla dinç ve iyi bir havayla girmen süper. Hani bir klişe laf vardır ya, nasıl girersen öyle geçer diye :)
Tekrar iyi seneler :)
Sevgiyle

 

wibiya widget